Odkazy

 

www.slovozivota.cz

www.tv7.cz

www.kmspraha.cz

 

Kurzy Alfa v ČR

 

Na oficiálních stránkách české kanceláře Kurzů Alfa se dozvíte mnoho užitečných rad, jak ve vašem společenství uspořádat a rozvíjet kurzy Alfa. 

Aktuální adresář právě běžících kurzů Alfa v ČR. Z webu lze objednat všechny v češtině vydané materiály. Aktuální přehled připravovaných akcí. Svědectví nových křesťanů i církevních vedoucích. Kontakty.

https://www.kurzyalfa.cz

 

Česká evangelikální aliance

Česká evangelikální aliance je křesťanskou organizací zastřešující mnoho jiných institucí. Spolupracuje s misijními organizacemi, křesťanskými církvemi, podílí se na přípravě různých seminářů i konferencí ap. Na stránce naleznete informace o organizaci samotné, ale i seznam připravovaných akcí a další údaje.

https://www.ea.cz

 

Trans World Radio

Českomoravská křesťanská rozhlasová misie. Stránky tohoto rádia vás informují o organizaci samotné, ale i o programu vysílání. Možnost poslechu Rádia 7 on-line, archiv pořadů ke stažení do počítače. TWR je mediálním partnerem časopisu Život víry.

https://www.twr.cz

 

Křesťan Dnes

Česko-slovenský informační portál Křesťan DnesAktuální informace o křesťanských akcích v Čechách, na Slovensku i ve světě. Komentáře, zprávy o misii, křesťanský pohled na dění ve společnosti, v kultuře, v církvi... Internetové noviny Křesťan Dnes jsou mediálním partnerem časopisu Život víry.

https://www.krestandnes.cz

 

Křesťanská akademie mladých

KAM je občanské sdružení zaměřené na vzdělávací a charitativní práci mezi mládeží. Je to mezidenominační necírkevní organizace, která se snaží pomáhat různým církvím oslovit dnešní generaci. Své cíle naplňuje pořádáním Školy vedoucích mládeže, anglických kempů, biblických seminářů a konferencí a dalších aktivit.

https://www.kam.cz/

 

Worship.cz

Iniciativa, jejímž cílem je podpořit stávající i nové české autory a interprety chvalozpěvů v jejich tvorbě a růstu.

https://www.worship.cz

 

Církve.cz

Církve.cz je projektem České evangelikální aliance. Jeho záměrem je vybudovat na internetu vstupní bránu do k jednotlivým křesťanským společenstvím v České republice. Naleznete zde proto odkazy na různé církve a adresy na konkrétní společenství.

https://www.cirkve.cz

 

Evangelikální teologický seminář

Stránka s informacemi o Evangelikálním teologickém semináři. Naleznete zde souhrnné informace o škole a studiu a další kontakty.

https://www.etspraha.cz

 

Hlas mučedníků

Zprávy o pronásledování křesťanů

https://hlas-mucedniku.cz

 

Biblenet

Na stránce naleznete elektronickou podobu ekumenického překladu Bible s vyhledávačem.

https://www.biblenet.cz

 

Christnet

Ekumenický internetový magazín, služba pro zasílání elektronických pohlednic, diskusní fórum, rozcestník křesťanských stránek...

https://www.christnet.cz

 

Samuel, biblická práce pro děti

Stránky se zaměřují na podporu a poskytování pomoci rodičům a služebníkům s dětmi. Sdružení pořádá semináře, kurzy a Biblickou školu pro rodiče a služebníky dětem. Bohatá nabídka knih a učebních pomůcek s touto tématikou. Katalog zdarma.

https://www.samuelcz.com

 

OM Česká republika

OM ČR je pobočkou misijní organizace "Operation Mobilisation" působící řadě zemí světa.

https://www.cz.om.org/

 

ICEJ – Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém

Na stránkách české pobočky Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém (ICEJ – International Christian Embassy Jerusalem) naleznete aktuální informace z Izraele a elektronickou podobu časopisu Slovo z Jeruzaléma. Nechybí ani odkazy na zahraniční stránky s příbuznou tématikou.

https://www.icej.cz

 

Royal Rangers

Royal Rangers (ve volném překladu "Královští jezdci") v ČR jsou křesťanskou misijní organizací pro děti a mládež. Nabízí pomoc při budování služby mládeži ve sboru, výchově dětí ve všech oblastech života, výcvik vedoucích, organizování táborů, víkendovek a zvláštních akcí pro děti. Hlavní cíl: získat děti pro Krista, pomoci jim udržet se v Kristu a pomoci jim vyrůst v Kristovy služebníky.

https://www.royalrangers.cz

 

Radio Proglas

Radio Proglas je zachytitelné na polovině území České republiky. Některé rubriky, které se objevují na těchto stránkách, jsou obnovovány denně, jiné týdně. Najdete zde vysílací frekvence, seznamy pořadů, vysílací schéma, vydané kazety a CD, reportáže z akcí rádia a řadu dalších zajímavých informací a článků.

https://www.proglas.cz

 

Katolická charismatická obnova

Na stránkách Katolické charismatické obnovy najdete články, pozvánky na akce, zprávy, svědectví, rozhovory a mnoho dalšího.

https://www.cho.cz

 

Databáze křesťanských děl

Posláním Křesťanského sdružení Databáze křesťanských děl je nekomerční šíření křesťanské tvorby (písní, básní, kázání, svědectví) v souladu s autorským právem.

https://www.dkd.cz

 

F-nadace

Účelem F-nadace je podpora neziskových projektů, zejména v oblastech kultury, umění, vzdělání, výchovy a sociální péče, jejichž cílem či součástí je umožnit lidem poznání a rozvoj křesťanských duchovních hodnot. F-nadace finančně podpořila vzdělávací kurzy pro pracovníky KMS

https://www.f-nadace.cz

 

Gimel

GIMEL je divizí hudebního vydavatelství Rosa. Internetový obchod s křesťanskou hudbou, knihami a videem.

https://www.gimel.cz

 

Bible21

Stránky nového překladu Bible do současné češtiny. Jde o překlad čtivý, zvláště vhodný pro mládež, nevěřící a nově věřící.

https://www.bible21.cz

 

Slovo pro každý den

Každodenní zamyšlení nad Božím slovem

https://www.slovoprokazdyden.cz

 

CfaN – Kristus pro všechny národy

Misijní organizace německého letničního evangelisty Reinharda Bonnkeho.

https://www.cfan.cz

 

Víra.cz

Server slouží jako informační zdroj typu "Vše, co chcete vědět o víře". Zajímavou službou je například výklad uživatelem zadaných pojmů, které souvisí s vírou.

https://www.vira.cz

 

 

Biblická knihovna

Materiály pro evangelizaci, růst v učednictví a budování církve

https://www.biblickaknihovna.cz/

 

 

 

 

Kontakt

Církev Slovo života Brno, skupina Mikulov

mikcube@gmail.com

Erbenova 21
Mikulov
692 01

+420 777 140 767

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Michael Seeley, Kiwi Tom, Infomastern  © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode